Kursy nurkowe

SZKOLENIA DIVE SERVICE

PIERWSZY ODDECH

Szkolenia nurkowe – PIERWSZY ODDECH

Zapraszamy Cię do świata nurkowania! Jeśli zastanawiasz się, czy możesz spróbować nurkowania bez wcześniejszego kursu, odpowiedź brzmi TAK! Oferujemy intro nurkowe, zwane również “pierwszym oddechem”, które pozwoli Ci odkryć podwodny świat pod opieką doświadczonego instruktora. Podczas intro nurkowego będziesz miał/a okazję zobaczyć, na czym polega nurkowanie, bez większych wydatków i ryzyka. Sesja trwa zazwyczaj około 60 minut i odbywa się na niewielkiej głębokości maksymalnie 3 metrów w naszej bazie nurkowej przy jeziorze Piaseczno lub w basenie H2O w Lublinie.

SZKOLENIA DIVE SERVICE

SZKOLENIE PODSTAWOWE

Szkolenia nurkowe – SZKOLENIA PODSTAWOWE

Zapoznanie się z podstawowymi umiejętnościami nurkowymi jest niezwykle ważne dla każdego, kto chce odkryć podwodny świat. Nasz kurs umożliwi Ci pierwsze kroki pod ścisłym nadzorem doświadczonego instruktora, podczas których będziesz odkrywać fascynujący podwodny świat. Nurkowanie jest bardzo bezpieczną formą rekreacji, a nasze wprowadzenie do podwodnego środowiska odbywa się w bezpiecznym basenie, przy głębokości nie przekraczającej 2 metrów. Podczas całego kursu zapewniamy Ci kompletny sprzęt potrzebny do tej ekscytującej przygody. Będziesz miał/miała możliwość praktycznego wykorzystania tej wiedzy i umiejętności pod wodą. Nasi instruktorzy sprawią, że poczujesz się pewnie i komfortowo, zapewniając Ci niezbędne wsparcie i nadzór.

SZKOLENIA DIVE SERVICE

SPECJALISTYCZNE

Szkolenia nurkowe – SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

Oferujemy różnorodne szkolenia nurkowe, takie jak Pierwsza Pomoc Przedmedyczna, Nurkowanie Głębokie, Nurkowanie Nitroksowe, Nurkowanie w Suchych Skafandrach, Nurkowanie na Wrakach, Nurkowanie Nocne, Nurkowanie Podlodowe oraz Nurkowanie Nawigacyjne. Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, a po ich ukończeniu otrzymasz certyfikat honorowany na całym świecie. Zapewniamy kompletny sprzęt nurkowy oraz materiały szkoleniowe. Istnieje również możliwość rozpoczęcia kursu w Polsce i ukończenia go na wyjeździe nurkowym. Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia swojej przygody z nurkowaniem!

SZKOLENIA DIVE SERVICE

SZKOLENIA TECHNICZNE

Szkolenia nurkowe – SZKOLENIA TECHNICZNE

Kurs PADI DSAT TEC 40 jest dla nurków zainteresowanych nurkowaniem technicznym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie. Jest to odpowiedni kurs dla osób, które nie mają wystarczającego doświadczenia i wyszkolenia, aby przystąpić bezpośrednio do kursów TEC 45 lub TEC 50. Kurs DSAT TEC REC 40 jest częścią programu DSAT TEC DEEP DIVER i obejmuje cztery sesje teoretyczne oraz siedem nurkowań treningowych.

DEEPSPOT KURS NURKOWANIA

SZKOLENIA NURKOWE DEEPSPOT

Szkolenia nurkowe – NURKOWANIE DEEPSPOT

Deepspot to basen nurkowy, który został otwarty 21 listopada 2020 roku w Mszczonowie, w powiecie żyrardowskim. Jest przeznaczony do freedivingu i nurkowania sportowego. Basen ma imponującą głębokość 45,4 metra. W sezonie zimowym organizowane są kursy nurkowania dla początkujących, które odbywają się na najgłębszym basenie w Europie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno początkujących, jak i doświadczonych nurków, do odwiedzenia Deepspot i zdobycia nowych doświadczeń.