Nauka pływania

NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Zapraszamy na indywidualną naukę pływania dla dorosłych i dzieci (basen H2O MOSIR lub Aqua Lublin ul. Al. Zygmuntowskie 4 )  prowadzoną w naszej szkole nurkowej DIVE SERVICE przez instruktora pływania Łukasza Rosińskiego .
Dlaczego trening indywidualny :
Przychodzisz często na basen z zamiarem nauczenia się lub doskonalenia styli pływackich i tak naprawdę 50 % to jest stanie przy ścianie i szukanie wymówki żeby wyjść z wody i skończyć trening. I tutaj wchodzi personalny trener pływania który dobierze prawidłowy trening, obciążenie no i oczywiście zmotywuje do działania. Ponadto nie będziesz utrwalał błędów lub nawyków które wcześniej robiłeś ponieważ trener to wychwycić i będzie się starał poprawić i ułożyć ciało we właściwy sposób.
Często trafiają do mnie osoby które już posiadają podstawową umiejętność pływania i tak naprawdę zaczynamy od oddychania / tak oddychania / ponieważ okazuje się ze nie jesteście w stanie przepłynąć całego basenu powód brak prawidłowej kontroli oddechu a nie brak siły. Koncentruje się przez cały czas na waszych postępach i umiejętnościach a sami dobrze wiecie ze przy naukach pływania w grupach rożnie z tym bywa. Oprócz poprawy kondycji i wydolności organizmu , nauki poszczególnych styli pływackich proponujemy zajęcia z płetwami i deskami ,makaronami itd. które ułatwiają Wam doskonalenie technik pływania. Zapraszamy ,dzieci ,dorosłych również  kandydatów do służb mundurowych przyszłych strażaków , żołnierzy, policjantów który maja egzamin z pływania .

Cennik  :
1 OSOBA – CENA OD 60 ZŁ + KOSZT BILETU
2 OSOBY – CENA OD 50 ZŁ + KOSZT BILETU
3 OSOBY – CENA OD 45 ZŁ + KOSZT BILETU

Termin zajęć do ustalenia indywidualnie.
Prosimy przychodzić 15 min. przed wejściem do wody.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT pod nr. tel. 665 717 048 lub mailowo biuro@diveservice.pl

Facebook

Call Now Button