DOJAZD DO BAZY  NURKOWEJ DIVE SERVICE
Dokładny adres bazy to  Rozpłucie Pierwsze 1D, 21-075 Rozpłucie Pierwsze.

Jak dojechać :

Jedziemy z Lublina kierując się w stronę Włodawy / Łęcznej / Sosnowicy. Dojeżdżając do Łęcznej mijamy po prawej stronie Stadion dojeżdżając do ronda, skręcamy lewo / drugi zjazd / w kierunku  jezioro Piaseczno, Rogóżno, Krasne , Zagłębocze. Wyjeżdżając z Łęcznej kierujemy się na Ludwin / Sosonowica . Na rondzie w Ludwinie,  obieramy kierunek na Sosnowicę – pierwszy zjazd z ronda. Podczas podróży mijamy po lewej stronie stacje ORLEN a kilka metrów dalej spotykamy kierunkowskaz jezioro Piaseczno i skręcamy w prawo.

Następną miejscowością do której dojeżdżamy jest Kaniwola na rozwidleniu po prawej stronie będzie sklep a na wprost słup elektryczny z flagą nurkową – banerem bazy nurkowej DIVE SERVICE ze strzałką w lewo więc skręcamy w lewo w stronę ośrodka Resort Piaseczno. Jeśli pojedziemy prosto znajdziemy się na innej bazie nurkowej więc należy zawrócić do skrzyżowania ze sklepem i skręcić w prawo. Po 700 m jadąc prosto dojeżdżamy do ogrodzenia Ośrodka Resort Piaseczno i tutaj mamy dwie opcje / skręcamy w prawo w drogę pożarową i jadąc tą drogą po lewej będziemy mijać Woprówkę a my skręcamy w lewo aż dojedziemy do blaszaka nad woda i ogrodzenia bazy nurkowej z banerem naszej szkoły nurkowania.
Namiary na baze nurkowa :
Wjazd od drogi asfaltowej: 51.380141,23.019902
Woprówka: 51,3800045, 23,0253103
Baza: 51,3821750, 23,0241908 

/ tutaj uwaga !!! na bazie stawiamy max 10 samochodów jeśli będzie więcej samochodów odsyłamy na parking Ośrodka Resort Piaseczno / skręcamy w prawo na ośrodek / uwaga w sezonie opłata parkingowa 15 PLN -doba /. Jadąc prosto przez bramę ośrodka, mijając hotel po lewej dojeżdżamy do hangaru gdzie mieści się baza nurkowa i gdzie parkujemy samochód y przy blaszaku. Dla osób wynajmujących domki lub korzystających z pola namiotowego nie ma opłaty parkingowej..

OPŁATA BAZOWA : 25.00 PLN
Instruktorzy nurkowania gratis …

Co nowego na bazie  !!!

Baza jest ogrodzona i monitorowana 24 h. Na bazie znajduje się 25 m bieżących stołów do składania sprzętu , kryta wiata , miejsce grillowe , leżaki i wieszaki na sprzęt . Ponadto mamy do dyspozycji prąd do podładowania telefonów lub latarek na nocne nurkowania.

Na bazie mogą przebywać osoby które opłaciły stosowna opłatę .

Jak dostać się na bazę ???

Na słupku wjazdowym jest kasetka w której znajduje się kluczyk . Po opłaceniu pobytu dostajecie kod do sejfu i macie i wyjmujecie kluch otwierając bramę . Kluczyk wsadzamy z powrotem do kasetki . Jest to opcja kiedy nie ma nas na bazie a Wy chcecie skorzystać z infrastruktury. Oczywiście wszelkie nadużycia będą rejestrowane przez monitoring.

Zaplecze bazy nurkowej znajduje się na ośrodku Resort Piaseczno gdzie można wynająć domki na nocleg z pełnym węzłem sanitarnym oraz smacznie zjęć obiad oraz  dużego blaszaka gdzie można się schronić w przypadku złej pogody.  W przypadku kiedy parkujemy na ośrodku do dyspozycji jest wózek na sprzęt nurkowy i nie musimy dźwigać sprzętu . Ponadto mamy do dyspozycji duży blaszak gdzie można zostawić sprzęt między nurkowaniami lub schronić się w deszczowe dni lub wypożyczyć sprzęt pływający / rowerki, kajaki itp. /. Wejście do wody  brzegiem piaszczystym a nie w mule jak to miejsce po drugiej stronie jeziora. Centralnie na przeciwko mamy od razu zejście na najgłębszy obszar jeziora co za tym idzie nie trzeba szukać głębokości lub płynąć długich dystansów wzdłuż lub w poprzek jeziora. Mapka torów dostępna na bazie..Toy toye 10 m od bazy lub pełenwęzeł sanitarnyna ośrodku  .Plaża główna 20 m obok gdzie osoby towarzyszące mogą spędzić miło czas.

Na bazie posiadamy 28 kompletów do nurkowania oraz sprężarkę BAUER o wydajności 285  l /min  oraz rezerwową 150 l / min.
Zaplecze ośrodka zapewnia nocleg w postaci hotelu, domków kempingowych oraz pola namiotowego . UWAGA !!! Ośrodek czynny od czerwca do końca sierpnia ..

Zapraszamy
tel.665 717 048

Baza Nurkowa Dive Service (Resort Piaseczno)

Zalety nurkowania z DIVE SERVICE LUBLIN

Baza Nurkowa DIVE SERVICE jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników podwodnych przygód. Znajduje się w nad jeziorem Piaseczno, w otoczeniu malowniczych terenów, niedaleko Lublina, co czyni ją łatwo dostępną dla nurków z różnych części Polski.

Ta wyjątkowa baza nurkowa oferuje wiele zalet, które wyróżniają ją na tle innych. Przede wszystkim, jest to miejsce otoczone naturą, które daje możliwość zanurzenia się w wodach jeziora Piaseczno. Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora pozwala na łatwe wejście do wody brzegiem piaszczystym, co jest dużym udogodnieniem dla nurków.

Baza Nurkowa DIVE SERVICE nie tylko zapewnia doskonałe warunki do nurkowania, ale również gwarantuje komfort i bezpieczeństwo swoim gościom. Jest to miejsce monitorowane 24 godziny na dobę, które oferuje takie udogodnienia jak kryta wiata, miejsce grillowe, leżaki oraz wieszaki na sprzęt. Dzięki temu, nasi goście mogą cieszyć się nie tylko nurkowaniem, ale również spędzić czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody.

Zaletą naszej bazy jest również jej infrastruktura – na terenie bazy znajdują się stoły do składania sprzętu oraz prąd do podładowania telefonów lub latarek na nocne nurkowania. Nasza baza jest miejscem przyjaznym dla wszystkich – czy to dla doświadczonych nurków, czy też dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nurkowaniem.

Jeśli chodzi o zaplecze noclegowe, Baza Nurkowa DIVE SERVICE współpracuje z ośrodkiem Resort Piaseczno, który oferuje możliwość wynajmu komfortowych domków z pełnym węzłem sanitarnym. Dodatkowo, na terenie ośrodka dostępne jest miejsce do schronienia w przypadku złej pogody oraz możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego.

Na koniec, warto podkreślić, że nasza baza nurkowa oferuje możliwość wynajmu sprzętu do nurkowania oraz korzystania z profesjonalnej sprężarki BAUER. Nasza baza jest miejscem, które łączy pasję do nurkowania z komfortem i bezpieczeństwem. Zapraszamy do nas, by samemu przekonać się o tym, co nas wyróżnia!

img-5
img-6
img-7
img-8
img-9
img-10
img-11
img-12
img-13
img-14
img-15
img-16
img-17
img-18
img-19
img-20
img-21
img-22
img-23
img-24
img-25
img-26
img-27

Baza Nurkowa Dive Service (Resort Piaseczno) Baza Nurkowa Dive Service (Resort Piaseczno)[/caption]

img-29