SZKOŁA NURKOWANIA

BAZA NURKOWA

DIVE SERVICE

BAZA NURKOWA

Szkoła nurkowania

tel 665 717 048

ZOBACZ

BASENY MOSIR
AQUA LUBLIN
H2O

DOJAZD DO BAZY  NURKOWEJ DIVE SERVICE
Dokładny adres bazy to  Rozpłucie Pierwsze 1D, 21-075 Rozpłucie Pierwsze.

Jak dojechać :

Jedziemy z Lublina kierując się w stronę Włodawy / Łęcznej / Sosnowicy. Dojeżdżając do Łęcznej mijamy po prawej stronie Stadion dojeżdżając do ronda, skręcamy lewo / drugi zjazd / w kierunku  jezioro Piaseczno, Rogóżno, Krasne , Zagłębocze. Wyjeżdżając z Łęcznej kierujemy się na Ludwin / Sosonowica . Na rondzie w Ludwinie,  obieramy kierunek na Sosnowicę – pierwszy zjazd z ronda. Podczas podróży mijamy po lewej stronie stacje ORLEN a kilka metrów dalej spotykamy kierunkowskaz jezioro Piaseczno i skręcamy w prawo. Następną miejscowością do której dojeżdżamy jest Kaniwola na rozwidleniu po prawej stronie będzie sklep a na wprost słup elektryczny z flagą nurkową – banerem bazy nurkowej DIVE SERVICE ze strzałką w lewo więc skręcamy w lewo w stronę ośrodka Resort Piaseczno. Jeśli pojedziemy prosto znajdziemy się na innej bazie nurkowej więc należy zawrócić do skrzyżowania ze sklepem i skręcić w prawo. Po 700 m jadąc prosto dojeżdżamy do ogrodzenia Ośrodka Resort Piaseczno i tutaj mamy dwie opcje / skręcamy w prawo w drogę pożarową i jadąc tą drogą po lewej będziemy mijać Woprówkę a my skręcamy w lewo aż dojedziemy do blaszaka nad woda.. / tutaj uwaga !!! na bazie stawiamy max 6-7 samochodów jeśli będzie więcej samochodów odsyłamy na parking Ośrodka Resort Piaseczno / skręcamy w prawo na ośrodek / uwaga w sezonie opłata parkingowa 10 PLN -doba /. Jadąc prosto przez bramę ośrodka, mijając hotel po lewej dojeżdżamy do hangaru gdzie mieści się baza nurkowa i gdzie parkujemy samochód. Dla osób wynajmujących domki lub korzystających z pola namiotowego nie ma opłaty parkingowej..

OPŁATA BAZOWA : 20.00 PLN
Instruktorzy nurkowania gratis …

Co nowego na bazie w 2022 roku !!!

Od 2022 roku baza jest ogrodzona i monitorowana 24 h. Na bazie znajduje się 25 m bieżących stołów do składania sprzętu , kryta wiata , miejsce grillowe , leżaki i wieszaki na sprzęt . Ponadto mamy do dyspozycji prąd do podładowania telefonów lub latarek na nocne nurkowania.

Na bazie mogą przebywać osoby które opłaciły stosowna opłatę .
Jak dostać się na bazę ???

Na słupku wjazdowym jest kasetka w której znajduje się kluczyk . Po opłaceniu pobytu dostajecie kod do sejfu i macie i wyjmujecie kluch otwierając bramę . Kluczyk wsadzamy z powrotem do kasetki . Jest to opcja kiedy nie ma nas na bazie a Wy chcecie skorzystać z infrastruktury. Oczywiście wszelkie nadużycia będą rejestrowane przez monitoring.

Zaplecze bazy nurkowej znajduje się na ośrodku Resort Piaseczno gdzie można wynająć domki na nocleg z pełnym węzłem sanitarnym oraz smacznie zjęć obiad oraz  dużego blaszaka gdzie można się schronić w przypadku złej pogody.  W przypadku kiedy parkujemy na ośrodku do dyspozycji jest wózek na sprzęt nurkowy i nie musimy dźwigać sprzętu . Ponadto mamy do dyspozycji duży blaszak gdzie można zostawić sprzęt między nurkowaniami lub schronić się w deszczowe dni lub wypożyczyć sprzęt pływający / rowerki, kajaki itp. /. Wejście do wody  brzegiem piaszczystym a nie w mule jak to miejsce po drugiej stronie jeziora. Centralnie na przeciwko mamy od razu zejście na najgłębszy obszar jeziora co za tym idzie nie trzeba szukać głębokości lub płynąć długich dystansów wzdłuż lub w poprzek jeziora. Mapka torów dostępna na bazie..Toy toye 10 m od bazy .Plaża główna 50 m gdzie osoby towarzyszące mogą spędzić miło czas.

Na bazie posiadamy 28 kompletów do nurkowania oraz sprężarkę BAUER o wydajności 285  l /min  oraz rezerwową 150 l / min.
Zaplecze ośrodka zapewnia nocleg w postaci hotelu, domków kempingowych oraz pola namiotowego .

dane GPS : 513824506,23,0243521
tel.665 717 048

Facebook

Call Now Button