SZKOLENIE NURKOWE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM W DIVE SERVICE LUBLIN

Decydując się na przygodę z nurkowaniem w Szkole Nurkowania Dive Service Lublin, masz możliwość korzystania z pełnego, profesjonalnego sprzętu nurkowego, dostępnego na miejscu. Oferujemy szereg elementów, niezbędnych do bezpiecznego i komfortowego nurkowania, takich jak automaty I i II stopnia z oktopusem i manometrem, jackety i skrzydła, skafandry mokre i suche, pasy balastowe z ciężarkami, butle lub stage z powietrzem, rękawice mokre, buty nurkowe, zestawy ABC zawierające maskę, fajkę i płetwy, komputery nurkowe, kompasy, latarki z bateriami, a także komplety sprzętu. Do tego oferujemy tratwę pływającą z silnikiem elektrycznym, mogącą pomieścić nawet 12 osób.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wypożyczenia sprzętu? Przede wszystkim, wyposażenie, które oferujemy, to produkty renomowanych producentów, znanych z wysokiej jakości i niezawodności. Są one regularnie serwisowane i utrzymane w doskonałym stanie, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo podczas każdego zanurzenia.

Wypożyczenie sprzętu bezpośrednio od nas to także znaczna wygoda. Nie musisz martwić się o transport sprzętu, jego konserwację czy przechowywanie. Wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne na miejscu, gotowe do użycia, kiedy tylko zdecydujesz się na zanurzenie.

Kolejnym atutem jest możliwość przetestowania różnego sprzętu. Dzięki temu możesz odkryć, co Ci najbardziej odpowiada przed zdecydowanym się na zakup własnego sprzętu. To szczególnie przydatne dla początkujących nurków, którzy mogą nie wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu.

Podsumowując, szkolenie w Szkole Nurkowania Dive Service Lublin z wypożyczeniem sprzętu to kompleksowa oferta, która gwarantuje Ci wygodę, bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług. Dołącz do nas i zanurz się w niesamowity świat podwodnych przygód z Dive Service Lublin.

SPRZĘT DOBA WEEKEND
automat I i II st. + octo + manometr 30 40
jacket / skrzydło 30 40
skafander mokry/suchy 30 / 100 50 /150
pas balastowy z ciężarkami 20 40
butla lub stage z powietrzem 40 70
rękawice mokre 10 20
buty 10 20
ABC / maska, fajka, płetwy / 10 20
komputer nurkowy , kompas 30 / 20 40 / 30
latarka  / z bateriami / 30 50
komplet sprzętu / ABC , skafander mokry, automat , jacket ,rekawice, buty, komputer, płetwy / 180 250
tratwa pływająca plus silnik elekt. max 12 osób 20 / godz. 300
img-2
img-3
img-4
img-5
img-6
img-7
img-8
img-9
img-10
img-11

Ceny są w PLN i  podane za dobę lub za weekend tzn. / piątek do niedziela / wypożyczenia sprzętu. W przypadku wypożyczenia na tydzień prosze o telefon -cena do negocjacji /
W szczególnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny +48 665717048 lub e-mailem : biuro@diveservice.pl .
UWAGA !!! Powyżej trzech kompletów sprzętu wypożyczonego jednorazowo możliwość negocjacji ceny !!!
Dla osób kończących u nas kurs rabat 20 %.
Sprzęt wypożyczany jest osobom posiadającym certyfikaty nurkowe, zwrot sprzętu czystego.
Za zgubienie lub zniszczenie sprzętu pobierana jest opłata jak za nowy sprzęt.