Zapraszam wszystkie dzieci na wspaniały wypoczynek połączony z nurkowaniem na obozie w miejscowości Białka Parczewska j. Bialskie . Jezioro Białka koło Parczewa jest świetnym miejscem na wakacje nad wodą , podwodą. W zasadzie jezioro nazywa się Bialskie, a jest położone we wsi Białka., powiat parczewski. Najbliższą większą miejscowością jest Sosnowica. Dojazd nad jezioro prowadzi drogami powiatowymi. Do wsi można dojechać Od strony Ostrowa Lubelskiego drogą na Uhnin lub od strony przeciwnej. Trzeci dojazd prowadzi z Sosnowicy przez Lubiszów, ale nie jest to droga asfaltowa. Infrastruktura nad jeziorem Białka jest dobrze przygotowana na dużą ilość turystów. Można nocować w jednym z kilku ośrodków wypoczynkowych, które oferują domki i pola namiotowe. My wybraliśmy Ośrodek Kropelka z domkami 3 osobowymi który w 2022 przeszedł całkowity remont i jest odnowiony z pełnym monitoringiem . Ponadto w cenie mamy pełne wyżywienie oraz atrakcje wodne tzn. nurkowanie , rowery wodne , kajaki .

Obóz Nurkowy dla dzieci lipiec 2023

Miejsce :

Ośrodek wypoczynkowy KROPELKA ..
https://www.facebook.com/profile.php?id=100088267144869

Termin obozu :

15 –  22.07.2023 / sobota – sobota / – 8 dni
Planowana ilość dzieci 21 osób plus 3 osoby kadry

Koszt obozu : 2450 PLN

Cena zawiera :
– całodobowa opieka instruktorów nurkowania
– zakwaterowanie 8 noclegów
– pełne wyżywienie / 3 posiłki /
– kompletny sprzęt do nurkowania
– deski sup ,kajaki , rowery wodne
– wycieczki rowerowe z przewodnikiem
– ubezpieczenie nurkowe
– koszulka klubowa DIVE SERVICE

Cena nie zawiera :
– rowerów / możliwy transport rowerów nad jezioro tydzień przed obozem /
– transportu nad jezioro Bialskie / nie dotyczy dzieci jadących busem DIVE SERVICE odpłatność 50 PLN w obie strony /
– możliwość dokończenia kursu JOWD cena tylko za uprawnienia PADI – 1200 PLN / certyfikat honorowany na całym świecie dot. dzieci uczestniczących w zajęciach nurkowych na basenie MOSIR. /
– możliwość zrobienia kompletnego kursu JOWD / Junior Open Water Diver  / – koszt 2200 PLN / dot. dzieci bez wcześniejszych zajęć basenowych /

Ogólny plan obozu :

  • przyjazd na ośrodek Kropelka / zakwaterowanie / regulamin obozu
  • zapoznanie z warunkami nad wodą i pod wodą / zajęcia w terenie / ognisko
  • nurkowanie w podziale na grupy / nurkowanie będzie odbywać się na jeziorem Bialski i jeziorem Piaseczno /
  • wycieczka rowerowa , pływanie na deskach SUP
  • nurkowanie w grupach
  • wycieczka rowerowa trasą większych jezior / park linowy
  • śniadanie / wyjazd do Lublina

Obóz Nurkowy dla dzieci lipiec 2023 – informacje

Dzieci dowożą rodzice we własnym zakresie / jest możliwość zabrania dzieci busem ilość miejsc w busie 8 miejsc. Koszt transportu 50 PLN / osoba .

Zaliczka na poczet obozu 1000 PLN do dnia 31.03.2023 . Reszta opłaty miesiąc przed obozem do 15.06.2023 na konto 50 1020 5558 1111 1659 0110 0006
Wpłata zaliczki 1000 PLN plus karta kwalifikacyjna  będzie równoznaczna rezerwacją  miejsca dla dziecka ..

Poniżej w linku szczegółowy plan obozu plus karta zgłoszeniowa ..

Dokumenty do pobrania .
KARTA-KWALIFIKACYJNA-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU- KROPELKA
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM OBOZU

Zapisy przyjmujemy drogą mailową biuro@diveservice.pl lub telefoniczną +665 717 048

Obóz nurkowania dla dzieci – Ogólny plan, atrakcje nad i pod wodą!

Co planujemy na naszym ekscytującym Obozie Nurkowania dla dzieci w ośrodku Kropelka! Nasze letnie obozy oferują niezapomniane przygody nad i pod wodą, zapewniając bezpieczną i edukacyjną zabawę dla młodych entuzjastów podwodnego świata.

Przyjazd na ośrodek Kropelka: Po przyjeździe na ośrodek, ciepło witamy naszych uczestników i zapewniamy komfortowe zakwaterowanie, aby zapewnić przyjemny pobyt.

Regulamin obozu: Przed rozpoczęciem aktywności, omawiamy regulamin obozu, dbając o bezpieczeństwo i dobre maniery podczas pobytu.

Zapoznanie z warunkami nad wodą i pod wodą: Rozpoczynamy naszą przygodę od zapoznania uczestników z zasadami bezpieczeństwa nad wodą i wprowadzamy ich w fascynujący świat nurkowania.

Zajęcia w terenie: Pod okiem doświadczonych instruktorów, uczestnicy uczą się technik nurkowania i rozwijają umiejętności pływackie podczas zajęć praktycznych.

Ognisko: Wieczorem organizujemy przytulne ognisko, podczas którego dzieci dzielą się wrażeniami i tworzą przyjaźnie na długo zapadające w pamięć.

Nurkowanie w podziale na grupy: Po zapoznaniu się z podstawowymi technikami, dzielimy uczestników na grupy, dostosowując aktywności do ich poziomu zaawansowania.

Nurkowanie na jeziorach Bialski i Piaseczno: Nasze wyjątkowe lokalizacje nurkowe na jeziorach Bialski i Piaseczno pozwalają dzieciom odkryć różnorodność podwodnego ekosystemu.

Wycieczka rowerowa, pływanie na deskach SUP: Wzbogacamy nasz program obozu o aktywności na powierzchni wody, takie jak wycieczki rowerowe i pływanie na deskach SUP, aby dzieci miały szansę podziwiać urokliwe okolice ośrodka.

Nurkowanie w grupach: Podczas kolejnych nurkowań w różnych grupach, dzieci rozwijają swoje umiejętności, zdobywają pewność siebie i czerpią radość z odkrywania podwodnego świata.

Wycieczka rowerowa trasą większych jezior, park linowy: Oferujemy emocjonującą wycieczkę rowerową, podczas której dzieci będą miały okazję podziwiać urok większych jezior. Dodatkowo, dla bardziej odważnych, organizujemy wizytę w parku linowym.

Śniadanie, wyjazd do Lublina: Zanim wrócimy do domu, wspólnie świętujemy nasze osiągnięcia podczas przyjemnego śniadania. Następnie wyruszamy na wyjazd do pięknego miasta Lublin, by zakończyć naszą przygodę w niezapomniany sposób.

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszego Obozu Nurkowania, gdzie nauka i zabawa wypełnią Wasze lato wspaniałymi wspomnieniami!

Obóz Nurkowy dla dzieci lipiec 2023 Obóz Nurkowy dla dzieci lipiec 2023

img-17

Kontakt

img-18