PIERWSZY ODDECH POD WODĄ / Intro nurkowe /.

Zastanawiasz się może, czy jest możliwe uczestnictwo w nurkowaniu bez  kursu TAK .
Proponujemy intro nurkowe „pierwszy oddech”, podczas którego, będąc pod opieką instruktora nurkowania, zobaczysz na czym polega ten sport i bez większych wydatków i ryzyka obejrzysz podwodne krajobrazy.
Nurkowanie intro trwa z reguły około 60 minut i odbywa się na niewielkiej głębokości max 3 m basen H2O al. Zygmuntowskie 4 Lublin lub nad jeziorem Piaseczno na naszej bazie nurkowej.
By spróbować nurkowania nie będziesz potrzebował żadnego sprzętu, my zapewnimy wszystko. Intro prowadzone jest przez certyfikowanego instruktora nurkowania.

Przed wejściem do wody instruktor omówi podstawowe procedury, niebezpieczeństwa, niektóre znaki nurkowe oraz sposób wejścia do wody.

Podczas nurkowania intro będziesz przez cały czas pozostawał pod opieką instruktora, który zadba o Twoje bezpieczeństwo a w większości wypadków, będzie Cię po prostu trzymał za zawór butli lub inny element sprzętu. Dlatego też powinieneś zaufać instruktorowi i całkowicie się odprężyć, by móc w pełni doświadczyć przyjemności nurkowania.

Jeśli po nurkowaniu intro zdecydujesz się na kurs nurkowy cena intra zostanie odliczona od ceny podstawowego kursu nurkowego i umawiamy się na następny termin Twojego kursu nurkowania.

KOSZTY :
– intro nurkowe na basenie – 200 PLN
– intro nurkowe jezioro Piaseczno Baza nurkowa – 250 PLN

Call Now Button