SZKOŁA NURKOWANIA

FIRMA

DIVE SERVICE

DIVE SERICE

OFERTA

Szkoła nurkowania

tel 665 717 048

ZOBACZ

BASENY MOSIR
AQUA LUBLIN
H2O

Główną działalnością firmy jest kompleksowa obsługa płetwonurków w zakresie doradztwa sprzętowego i szkoleń płetwonurkowych, nauk pływania oraz organizacja wypraw nurkowych.                  Poza tym wypożyczamy, sprzedajemy i serwisujemy sprzęt nurkowy.
Firma stworzona została z myślą o wszystkich, których fascynuje świat podwodny oraz osób ceniących dobrą zabawę w gronie ludzi pozytywnie zakręconych sportami wodnymi .
Tworząc tą firmę mieliśmy na myśli przybliżyć środowisko podwodne ; jezior,mórz ,oceanów oraz każdych zbiorników wodnych nadających się do płetwonurkowania.
Podstawą naszych szkoleń oraz wypraw jest bezpieczeństwo osób które z nami schodzą pod wodę a w dalszej kolejności wiedza oraz doskonałe opanowanie sprzętu oraz umiejętności radzenia sobie ze środowiskiem w którym nurkujemy.
W przeciągu 14 lat działania firmy DIVE SERVICE wyszkoliliśmy w sumie około 550 osób na rożne stopnie płetwonurkowania ,wiele z tych osób do tej pory związane jest z naszym klubem ,wiele z tych osób są już instruktorami czynnie szkolącymi w rożnych federacjach nurkowych.
Podróżujemy po całym świecie i chętnie podzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi dobrych miejsc nurkowych i baz nurkowych.
Współpracujemy z kilkoma instruktorami technicznymi różnych organizacji w celu zdobywania coraz nowszych doświadczeń i kwalifikacji nurkowych. Nie staramy się być szkołą płetwonurkowania zajmującą pierwsze miejsce na Facebooku i konkurować na lajki >> Dla nas liczy się człowiek, bezpieczeństwo, wiedza i jakość wyszkolenia.
Jeśli masz ochotę i zamiar wyszkolić się w bezpiecznych warunkach,pod opieką doświadczonych instruktorów, przyswoić wiedzę w profesjonalny i przystępny sposób oraz przeżyć wspaniałą przygodę która może się okazać drogą twojego życia zapraszamy do nas .

Łukasz Rosiński

ŁUKASZ Uprawnienia : – instruktor płetwonurkowania PADI MSDT # 635124 –
– instruktor specjalizacji płetwonurkowania:
– nawigacja podwodna
– nurkowania na wrakach
– nurkowania nocnego
–  nurkowania w suchych skafandrach
–  nurkowania z użyciem nitrox max 40 %
–  nurkowania głębokiego
–  nurkowania pod lodowego
–  instruktor EFR / CPR + First Aid
–  Emergency Oxygen Provider
–  Peak Performance Buoyancy
–  Project Aware Coral Reef Conservation
–  gas blender nitrox  i trimix
–  Side Mount instruktor
–  instruktor pływania
–  uprawnienia sternika motorowodnego
–  instruktor rekreacji ruchowej spec. płetwonurkowanie nr.139/R/Płetw/2007
–  technical level I NAUI
–  TDI Decompression Procedures Diver

Nurkuje od 1991 roku

 Nurkowanie to nie sport, to odkrywanie jedynego nie odkrytego do końca przez ludzi świata

dołącz do odkrywców !!!

Call Now Button

Facebook